Rūpnieciskā ražošana un pakalpojumi Drukāt
Piektdiena, 21 janvāris 2011 22:02

Ražošana

 

SIA Piebalgas alus
Jaunpiebalgas novads, Jaunpiebalgas pagasts, Gaujas iela 2, tel. 64162665

Viena no jaunākajām alus darītavām Latvijā. Pirmo alu izbrūvēja 1989.gada Jāņos. Ražo tikai Piebalgai raksturīgas alus šķirnes. Augstā speciālistu sagatavotība un vadības ieinteresētība „Piebalgas alum” dod iespēju uzvarēt daudzās oficiālās valsts un starptautiskās degustācijās.

web-icon  Mājas lapa


 

 

SIA Wenden Furniture
Jaunpiebalgas novads, Jaunpiebalgas pagasts, Rūpniecības iela 1, tel. 64107740

Mēbeļu ražotne Jaunpiebalgā darbojas kopš 1944.gada, kad tika izveidots galdniecības cehs. Pirmie ražojumi bija armijas vajadzībām. Vēsturiski tas vairākkārt pārveidots, bijuši dažādi pārvaldītāji.
Šobrīd uzņēmums ražo mēbeles - galdus, krēslus, bufetes gan vietējam tirgum, gan eksportam. Ražošanā tiek izmantota Latvijas koksne.
Ražotne eksportē produkciju uz ārvalstīm – Zviedriju, Somiju, Dāniju, Norvēģiju.
Nesen sākts ražot mēbeles no ozolkoka.
2010.gada pavasarī uzņēmums atvēris mēbeļu salonu „Wenden mēbeles” lielveikalā Spice Home Rīgā, kur tiek piedāvāti galdi un krēsli virtuvei, ēdamistabai un viesistabai. Salonā tirgo arī Jaunpiebalgā izgatavotus amatniecības priekšmetus – gleznas, ādas izstrādājumus, svečturus, paklājus, galdautus.

web-icon   Mājas lapa


 

 

SIA Mežogles
Jaunpiebalgas novads, Jaunpiebalgas pagasts, Abrupe

Uzņēmuma darbības virzieni – kokapstrāde, mežizstrāde, koka paliktņu ražošana, kamīnmalkas ražošana. Uzņēmumā nodarbināti ap 20 cilvēkiem.


 

Pakalpojumi

 


Piensaimnieku kooperatīvā sabiedrība „Drusti"

pastāv kopš 1993.gada, ir stabils vidējais uzņēmums. Valdes priekšsēdētājs – Ainārs Krieviņš. Nodarbojas ar svaigpiena savākšanu un realizāciju. Pienu pārdod pircējiem ar augstākām piena iepirkuma cenām. Šobrīd stabila sadarbība izveidojusies ar SIA „PIENSAIMNIEKS". Kooperatīvs ir ieguvis atzīta lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīva statusu un saviem biedriem nodrošina lopbarības un citu lopkopībai nepieciešamo preču piegādi. Liela daļa no kooperatīva biedriem tradicionāli ir bijušas mazās piena lopkopības saimniecības, kurās ir viena līdz piecas govis, bet tagad daudzas izaugušas par saimniecībām no 50 -100 govīm. 


Piensaimnieku kooperatīvā sabiedrība „Piebalga".

Jaunpiebalgas novads, Jaunpiebalgas pagasts, „Lejas Jēci", t.29424737

Augošs, uz attīstību vērsts uzņēmums, dibināts 2006.gadā, valdes priekšēdētājs - Jānis Razminovičs. Kooperatīva sniegtie pakalpojuma veidi ir svaigpiena iepirkšana un transportēšana, lopbarības, plēvju, tīklu, zālāju sēklu, veterināro medikamentu un citu materiālu sagāde, kā arī grāmatvedības un veterināro pakalpojumu sniegšana. Izveidojusies ilgstoša un laba sadarbība ar a/s „Cesvaines piens".


Saimniecībā uzkrātās plēves un citu iepakojumu izved bez maksas

 Latvijas Zaļā punkta sadarbības partneris Eko Reverss aicina Latvijas zemniekus uzkrāt un pārstrādei nodot minerālmēslu maisus, dārzniecībā izmantoto plēvi, lopbarības ietinamo plēvi un sietus, kā arī plastmasas kannas. Izvešana notiks ar Eko Reverss transportu, iepriekš sazinoties ar Eko Reverss speciālistu pa tālruni 28382308 vai 67501011. 


latvijas_pasts

Jaunpiebalgas pasta nodaļa
Jaunpiebalgas novads, Jaunpiebalgas pagasts, Gaujas iela 4, tel. 64162171
Pērļupes pasta nodaļa
Jaunpiebalgas novads, Zosēnu pagasts, Jūrnieki, tel. 64129841

Pasta nodaļās sniedz pasta, eksprespasta, preses abonēšanas, tiešā pasta, preču piegādes pakalpojumus.
Par pasta dibināšanas gadu Latvijā pieņemts uzskatīt 1632.gadu. Toreiz Zviedrijas karaļa ieceltais Vidzemes un Prūsijas pastmeistars Jēkabs Bekkers (Jacob Becker) Rīgā noorganizēja regulāru publisko pastu, ko izmantoja tirgotāji un pārējie iedzīvotāji. Sākumā pasts bija pastmeistara privāts uzņēmums, kas sedza savus izdevumus un guva peļņu no saņemtās sūtījumu apmaksas. Pasts arī saņēma ikgadējas dotācijas no Rīgas Rātes un no Vidzemes gubernatora. 1644.gadā Vidzemes pasta satiksmi pieslēdza Stokholmas pastam Somijā. 1685.gadā Kurzemes hercogs Fridrihs Kazimirs dibināja savu pastu, un pieprasīja zviedru varas iestādēm atcelt sava pasta darbību, uz ko Kārlis XI nevērsa nekādu uzmanību, pastāvot uz savām tiesībām Kurzemē. Krievijas senāts 1714.gada 24.septembrī izdeva rīkojumu par regulāra publiskā pasta darbības uzsākšanu līnijā Rīga - Valka - Tartu - Narva - Pēterburga. Šī līnija (ar turpinājumu Rīga - Klaipēda) kļuva par Krievijas impērijas galvaspilsētas Pēterburgas (kopš 1712.gada) galveno satiksmes līniju ar ārzemēm. Jaunas izmaiņas Kurzemes pasta satiksmē radīja vilcienu parādīšanās.
1918.gada 19.decembrī iznāca pirmā Latvijas valsts pastmarka. Latvijas valsts nodibinātās pasta iestādes sāka darboties 1918.gada 26.decembrī. 1992.gada 2.janvārī tika dibināts valsts uzņēmums "Latvijas pasts". 1994.gada 31.maijā Valsts prezidents izsludināja Pasta likumu, sakarā ar kuru "Latvijas pasts" tika pārdēvēts par valsts iestādi. 2004.gada 1.novembrī bezpeļņas organizācija valsts akciju sabiedrība „Latvijas pasts” tiek pārreģistrēta Komercreģistrā, kļūstot par valsts akciju sabiedrību „Latvijas Pasts”.


gaujas_kalns

SIA Gaujas kalns
Jaunpiebalgas novads, Jaunpiebalgas pagasts, Meža iela 10, tel. 64162244

Nodibināts 1993.gadā. Nodarbojas ar degvielas mazumtirdzniecību, autotransporta un autoservisa pakalpojumiem.


zosenu_kraj_sab

Zosēnu kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība

Annas iela 4, Melnbārži, Zosēnu pagasts, Jaunpiebalgas novads, LV-4133

Mob.tālr.: 28379447, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Kas ir krājaizdevu sabiedrību?
Krājaizdevu sabiedrība ir finanšu kooperatīvs, ko veido cilvēki, kurus vieno kaut kas kopīgs — dzīves vieta, darba vieta vai piederība kādai organizācijai.

Jau pats nosaukums "krājaizdevu sabiedrība" ("krāj" un aizdod") norāda, ka šie cilvēki apvienojušies, lai izveidotu oficiālu organizāciju, kur uzglabāt naudu un pret mēreniem procentiem saviem biedriem piešķirtu aizdevumus. Tātad nodrošina sev pieejamus finanšu pakalpojumus pēc sev pieņemamiem noteikumiem.

Šīs demokrātiski pārvaldītās organizācijas biedri ir gan īpašnieki, gan pakalpojumu saņēmēji. Krājaizdevu sabiedrība darbojas pēc bezpeļņas principa vai arī veiksmīgas darbības rezultātā peļņa atgriežas pie biedriem uzlabotu pakalpojumu veidā..

Zosēnu KKS vizītkarte

1998.gada 24.martā Dibināšanas sapulcē 24 Zosēnu pagasta iedzīvotāji pieņēma lēmumu par KKS nodibināšanu.

1999.gada 16.decembrī Izsniegta Latvijas Bankas licence Nr.156 kredītiestādes darbībai.

2000.gada 14. februārī Reģistrācija LR Uzņēmumu reģistrā ar Nr. 44103018793


Zosēnu KKS biedru loks

Par Zosēnu KKS biedru var kļūt pilngadīga rīcībspējīga fiziska persona, kura piekrīt KKS Statūtiem, ir iemaksājusi iestāšanās naudu 12 LVL un iegādājusies vismaz 1 paju 12 LVL apmērā, un kura atbilst vienam no šiem nosacījumiem:

> ir Jaunpiebalgas vai Raunas novada, vai Gulbenes novada Rankas pagasta iedzīvotājs;

> ir nekustamā īpašuma īpašnieks minēto pašvaldību teritorijā;

> veic komercdarbību vai aroddarbību minēto pašvaldību teritorijā;

> ir piensaimnieku kooperatīvās sabiedrības "Drusti" biedrs.

Par KKS biedriem var kļūt jau uzņemto biedru laulātie.

Par KKS biedru var kļūt arī Jaunpiebalgas, Raunas un Gulbenes novada domes.

 Zosenu KKS pakalpojurni

pieņem noguldījumus (garantētus saskaņā ar „Noguldījumu garantiju likumu");

• izsniedz aizdevumus uz samērīgiem procentiem;

veic maksājumus biedru uzdevumā.

 
KKS biedru priekšrocības

Finanšu pakalpojumu pieejamība dzīvesvietas tuvumā;

• Izdevīgas procentu likmes aizdevumiem un noguldījumiem;

• Vienkāršota dokumentu noformēšana aizdevumu saņemšanai;

Iespēja veikt naudas uzkrājumus un saņemt aizdevumus sākot ar nelielām summām.


 Alekša Pavalkoviča mikrouzņēmums

Nodarbojamies ar celtniecību. Mūsu prioritātes ir betonēšana, fasādes, iekšdarbi, renovēšana, labiekārtošana. Komandā ir kvalificēti apdares darbu tehniķi, mūrnieki, metinātājs, būvkonstrukciju montieris. Strādājam visā Vidzemē.

Mūsu kontakti: mob. 26631838

e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu


SIA „Virde"

Jaunpiebalgas pagasts, Jaunpiebalgas novads.

Mežizstrāde. Nodarbina 14 cilvēkus. T.26547573, e- pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu


e.urbanes_frizetava

Evitas Urbānes frizētava
Jaunpiebalgas novads, Jaunpiebalgas pagasts, Rūpniecības iela 2a

t. 29126175

Piedāvā friziera pakalpojumus.


daniele

Salons „Daniēla”
Jaunpiebalgas novads, Jaunpiebalgas pagasts, Br. Kaudzīšu 7

t. 26579863

Piedāvā friziera pakalpojumus, solāriju.

 

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 10 aprīlis 2018 11:06
 
Joomla15 Appliance - Powered by TurnKey Linux