Mūzikas festivāls „Satiksimies Piebalgā” Drukāt
Otrdiena, 12 jūlijs 2011 13:43

satiksimies_piebalgaa.01

 Mūzikas festivāls „Satiksimies Piebalgā”

 30.jūlijā plkst.18.00 Jaunpiebalgas brīvdabas estrādē "Taces"

 šogad norisināsies jau devīto gadu

 Šī  sākotnējā vietējo talantu, Vidzemes mūzikas grupu un draugu muzikālā tikšanās ar klausītājiem, kura aizsākās 2003. gadā ir kļuvusi par nozīmīgu kultūras un izklaides notikumu Piebalgā, apkārtējos novados, Vidzemē.


Tradicionāli festivālu organizē ilggadējais kultūras darbinieks Egils Johansons sadarbībā ar Neatkarīgo mūzikas Producentu Grupu.

Apzinoties, ka vēsturiski Piebalga ir plašāka apkārtne ārpus administratīvajām novadu robežām,  festivāls nav piesaistīts vienai konkrētai estrādei - pirmos četrus gadus tas norisinājās Jaunpiebalgā, tad vienu gadu pārcēlās uz Drustiem, pēdējos trīs gadus notika Vecpiebalgā Alauksta ezera krastā un šogad atkal atgriezies sākotnēja norises vietā – Jaunpiebalgas estrādē.

Katru gadu mūzikas festivāls „Satiksimies Piebalgā”  pulcē Latvijā populāras un ne tik pazīstamas grupas un izpildītājus, arī jaunos vietējos talantus. Tas ir iedrošinājis plašai publikai uzstāties pašmāju mūzikas „zvaigznes”, kurām festivāls bijis lielais pavērsiena solis viņu muzikālajā izaugsmē un karjerā .

Vairāki mākslinieki, tostarp Liene Bērziņa (Zostiņa), Riču ģimene („Dzheski Gloss”),  Liene Šomase un citi savu pirmo uzstāšanos uz lielās  skatuves un publikas sajūsmu pirmoreiz izbaudīja tieši festivālā „Satiksimies Piebalgā”
Ir vairāki festivāla veterāni, kuri piedalījušies jau tradicionāli katru vai gandrīz katru gadu gadu – Ilze Kalve („Pamatinstinkts”),  grupa „Device” (pēdējos gadus Rassell), grupas „Kaimiņi” (tagad Viktors un Pēteris), „Apvedceļš”, dziedātājas Olga Rajecka, Jenny May, Endija un Andris Kivičs, kā arī deju grupas no Valmieras un Madonas.

Kopā šo gadu laikā uz mūzikas festivāla skatuves  ir kāpuši vairāk kā 100 mākslinieku, dejotāju un aktieru.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 12 jūlijs 2011 13:51
 
Joomla15 Appliance - Powered by TurnKey Linux