Vidzemes uzņēmēju dienas Drukāt
Piektdiena, 13 aprīlis 2018 10:30

vidzemes uznemejdienas

Šī gada 18.- 19. maijā Valmieras kultūras centrā un tā tuvākajā teritorijā jau 21. reizi norisināsies “Vidzemes uzņēmēju dienas”. Tās kļuvušas par gaidītu pasākumu, pulcējot katru gadu arvien lielāku dalībnieku un apmeklētāju skaitu. Šajā gadā tās solās būt plašākās savā pastāvēšanas vēsturē. Piesātinātajā Vidzemes Uzņēmēju dienu programmā plānotas izstādes, biznesa forumi, kā arī plaša kultūras programma un „Latvijas labums” aktivitātes.
Piedaloties izstādē, uzņēmējiem ir iespēja ar savu produkciju un pakalpojumiem iepazīstināt vairākus tūkstošus reģiona, citu Latvijas novadu, kā arī ārvalstu viesus.

Piebalga izsenis ir bijusi atpazīstama un daudzināta ar saviem amatniekiem, darbīgajiem un uzņēmīgajiem cilvēkiem, tāpēc šogad Jaunpiebalgas un Vecpiebalgas novadi ir nolēmuši piedalīties kopā, popularizējot Piebalgas vārdu un veidojot interaktīvu ekspozīciju kā vienotu, senatnīgu Piebalgas māju. Šogad aktīvajā ekspozīcijā no Jaunpiebalgas novada uzņēmējiem piedalīsies SIA “Wenden Furniture”, izvietojot ekspozīcijā mēbeles, SIA “Piebalgas alus”, popularizējot savu produkciju, Ilze Prūse ar darbnīcas “Baltie darbi” skaistajiem tekstilizstrādājumiem, Ineses Lapiņas radošā studija “.lapiņas telpa” ar īpaši veidotām svecēm un rūpīgi darinātajiem dekoratīvajiem spilveniem, kā arī Velta Pētersone ar unikāli skaistajiem meldru pinumiem. No Vecpiebalgas novada uzņēmējiem aktīvu dalību ņems “Zemenītes sniegā” ar pašgatavotām dāvanām un suvenīriem, SIA “Rikarwoo” ar saliekamiem koka konstruktoriem bērniem, “Pūka ceptuvīte” ar pašceptiem konditorejas kārumiem, Piebalgas porcelāna fabrika ar sev raksturīgajiem skaistajiem porcelāna traukiem, Gardenia Eco ar eko svecēm, SIA “Araisis” ar interaktīvu foto stūrīti un SIA "3x9 zālītes" ar zāļu tējiņām un veselības sīrupiņiem.
Piebalga ir bagāta ar daudziem citiem uzņēmējiem un entuziasma pilniem amatniekiem un mājražotājiem, tāpēc esat laipni aicināti iesniegt informatīvus bukletus, brošūras vai video formāta reklāmas, kuras izvietosim Piebalgas stendā, iepazīstinot potenciālos klientus ar plašo Piebalgas produkcijas un pakalpojumu klāstu. Visi esat laipni gaidīti Valmierā 18. un 19. maijā apskatīt Piebalgas māju, kā arī aplūkot un iepazīt citu novadu un uzņēmēju piedāvājuma klāstu!
Kontaktpersona:
Aija Petkēviča
T. +371 27343990
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Vairāk informācija:http://www.vidzemesizstade.lv/

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 13 aprīlis 2018 12:06
 
Joomla15 Appliance - Powered by TurnKey Linux